Bývalá technika

CAS 24 Škoda 706 RTHP

Jako prvovýjezdové vozidlo používali až do poloviny května roku 2015 lazečtí hasiči cisternovou automobilovou stříkačku CAS 25 Š 706 RTHP.

Původní automobil tvoří podvozek Škoda 706 RTHP, trambusová karoserie pro osmičlennou posádku, nádrž na vodu, čerpací zařízení a ukládací prostory pro hasební příslušenství.

Roku 2008 provedli členové jednotky svépomocí přestavbu CAS. Jednalo se především o úpravu kabiny připevněním stojanů na dýchací přístoje a tím pádem i zredukování počtu míst na šest. Dále provedli hasiči úpravu nástavby a výměnu pneumatik.

V současné době vozdilo působí u jednotky SDH Liboš v Olomouckém kraji.

DA 12 Kia Besta

Roku 2011 se členové jednotky pustili do přestavby dopravního automobilu Kia Besta. Fotky z přestavby zde. Vozdilo bylo suvedeno do výjezdu v srpnu roku 2011. Využíváno bylo až do roku 2020.

CAS K25 Liaz

Na konci dubna 2015 převzali členové jednotky do užívání vozidlo CAS K25 101 Liaz, které po 25 letech u jednotky nahradilo vozidlo CAS 25 Škoda 706 RTHP. Toto vozidlo, které muselo projít nutnými úpravami, bylo přihlášeno k výjezdu v polovině května. V srpnu roku 2022 bylo vozidlo prodáno obci Bohdíkov na Šumpersku pro potřeby tamní jednotky.